Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego hydraulika ze znajomością języka angielskiego do racy na wyjeździe. Osoba na tym na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za montaż instalacji sanitarnych, CO i gazowych na budowach budynków mieszkalnych, zgrzewanie rur PE.

Wymagania

• umiejętność spawania i zgrzewania rur PP, PE
• umiejętność zbierania pomiarów, przycinania, gięcia oraz gwintowania rur,
• umiejętność sprawdzania szczelności rur,
• umiejętność wykonania pełnej instalacji sanitarnej jak i centralnego ogrzewania, czytanie planów,
• doświadczenie zawodowe na stanowisku hydraulika w ostatnich latach,
• własna działalność gospodarcza

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
55PLN - 75PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne