Opis stanowiska pracy

Hydraulikow i monterów rurociagow: z doświadczeniem w instalacjach przeciw pożarowych , cieplej i zimnej wody , ukladow chlodzenia, instalacji podłogowej , instalacji grzewczej.

Stała i stabilna praca u Norweskiego pracodawcy

Komunikatywny jezyk angielski lub Norweski.

Również osoby z D-Numerem Norweskim.

Oferujemy:

  • Stawka 250 NOK
  • Bezpłatne Zakwaterowanie
  • Narzędzia po stronie pracodawcy
  • Samochod do pracy
  • Przeloty po stronie pracownik
  • Wyżywienie po stronie pracownika

Więcej Informacji

Jacek

jacek@byggb.no

(+47) 968 22 267

Bygg Bemanning is a staffing company that supplies the construction sector with qualified... employees. We specialize in the fields of carpentry, joinery, shuttering carpentry, iron binding, system walls and ceiling installing, facade installing and sandwich wall installing.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inne