Hydraulik / Monter Instalacji Sanitarnych (Szwajcaria)

Workingo Sp. z o.o.

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Szwajcaria

Stawka z godzinę pracy: od 31 franków brutto (od ok. 120 zł brutto/godz.)

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę szwajcarską
  • Wypłaty tygodniowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Stawkę podstawową + dietę
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Zorganizowane zakwaterowanie

Opis pracy

  • Prace instalacyjne - sanitarne lub ciepłowniecze
  • Nowa hydraulika oraz remonty

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe – minimum 3 lata
  • Doświadczenie w pracy w Szwajcarii jest dodatkowym atutem
  • Mile widziany własny samochód
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • *W parze/ekipie - jedna na dwie osoby musi znać j. niemiecki
  • Własne narzędzia, kask, odzież i buty robocze są mile widziane

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
20 700PLN - 22 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dieta
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna