Hydraulik grzewczy / ze znajomością języka francuskiego

Lyon i okolice, zagranica

WORK EXPRESS Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Hydraulik grzewczy

Przewidywana data rozpoczęcia pracy: 17.09.2012

Miejsce pracy: Lyon i okolice

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- etat w postaci 152 godzin / m-c
- składki i podatek odprowadzane od średniej krajowej
- zakwaterowanie

Obowiązki:
- montaż nowych instalacji grzewczych i wentylacyjnych
- czytanie rysunku technicznego
- spawanie miedzi
- montaż PVC

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie w zakresie wyżej wymienionych prac
- umiejętność czytania planów technicznych
- samodzielność
- nastawienie na bezpieczne wykonywanie pracy, zgodnie z zasadami BHP
- umiejętność współpracy w grupie
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka francuskiego - mile widziane
- własny samochód - mile widziane

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat... agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego) to nie tylko miejsce pracy. To miejsce poszukiwania lepszych rozwiązań, zespołowej wymiany doświadczeń i konsekwentnego zdobywania wiedzy. Ciekawe oferty pracy, profesjonalne konsultacje, a także indywidualne porady znajdziesz właśnie u nas.
Już dziś prześlij swoją aplikację.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie