Hydraulik Budowlany - Skandynawia

SilverBack Polska Sp. z o. o.

Szwecja, zagranica

Workplace: Szwecja

SilverBack jest firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wykwalifikowanej kadry technicznej oraz pracowników fizycznych na potrzeby rynku Skandynawskiego oraz innych państw Europy Północnej.
Nasi pracownicy współpracują przy realizacji największych projektów w regionie.
SilverBack aktualnie posiada siedziby w trzech krajach europejskich, Irlandii, Danii oraz Polsce. W ramach swojej działalności staramy się zapewnić ciekawe oferty pracy z dogodnymi warunkami zatrudnienia dla każdego z naszych pracowników.

Obowiązki:
- montaż rur/ instalacji przemysłowych,
- montaż i serwis instalacji hydraulicznych przemysłowych
- konserwacja, przegląd, modernizacje i uruchamianie linii produkcyjnych
- serwisowanie maszyn i urządzeń
- praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
- doświadczenie w montowaniu rur instalacji przemysłowych,
- doświadczenie w prostym spawaniu instalacji hydraulicznych,
- doświadczenie w montażu klimatyzacji,
- doświadczenie w spawaniu (metalu oraz miedzi),
- znajomość rysunku technicznego,
- kursy : Hot Work, Manual Handling oraz kurs na obsługę zwyżek,
- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym (warunek konieczny!),

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
-atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie,
- prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju) - 3/1 bądź 6/2
- pomoc koordynatorów oraz pracowników z polskiego biura przez cały okres zatrudnienia,
- nieodpłatne zakwaterowanie (pojedynczy pokój z dostępem do kuchni oraz łazienki),
- pomoc logistyczną w wyjeździe oraz na terenie kraju w którym wykonywana jest praca,
- załatwienie wszystkich niezbędnych formalności,
- pakiet socjalny.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Please apply with the button below.
We inform, we will contact only selected candidates.