Hydraulicy - Oslo, Norwegia, start ASAP, pierwszy miesiąc zakwaterowania gratis

Adecco Solutions AS

Oslo, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych hydraulików, którzy samodzielnie pracują z systemem PEX i zraszaczami. Projekt, który będzie realizowany to budynki komerycyjne ibędzie trwał minimum rok.

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki na projekcie 255-280 NOK na godzinę brutto, w zależności od doświadczenia (dla kandydatów, którzy posiadają uprawnienia NOKUT, możliwość negocjacji stawki)
  • pierwszy miesiąc zakwaterowania gratis
  • darmowe narzędzia, ubrania robocze i obuwie
  • norweską umowę o pracę i terminowe wypłaty co dwa tygodnie

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3 lat doświadczenia jako hydraulik
  • wykształcenia w tym zawodzie
  • dobej znajomości języka angielskeigo lub norweskiego

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
11
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy