Michael Page Michael Page

HSE Manager

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Działu BHP i Ochrony Środowiska, który będzie raportował do Kierownika Zakładu oraz zarządzał około 8-osobowym zespołem specjalistów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana niedaleko Wrocławia (do 30 km).

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie zmian i kształtowanie kultury bezpieczeństwa na wszystkich poziomach organizacji.
  • Zarządzanie 8-osobowym zespołem EHS.
  • Raportowanie do Dyrektora Zakładu
  • Odpowiedzialność za realizację polityki z obszaru BHP i ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz wdrażanie najlepszych praktyk w tym obszarze.
  • Identyfikacja zagrożeń zawodowych oraz proponowanie i wdrażanie rozwiązań pomagających im zapobiegać, wsparcie dyrektorów poszczególnych obszarów w kwestiach związanych z EHS.
  • Kontakt i współpraca z zewnętrznymi instytucjami z obszaru BHP i ochrony środowiska oraz reprezentowanie firmy w kontrolach zewnętrznych, audytach.
  • Odpowiedzialność za koordynację wdrożonych działań naprawczych i działania prewencyjne wynikające z audytów wewnętrznych, audytów klienta i reklamacji.
  • Odpowiedzialność zarządzanie podwykonawcami pracującymi na terenie firmy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru BHP;
  • Min. 6 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość obowiązujących przepisów z obszaru BHP, ochrony środowiska;
  • Bardzo dobra znajomość systemów ISO 9001, 14001, 45001, IATF 16949
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację;
  • Inicjatywa w podejmowanych działaniach oraz bardzo rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Auto służbowe.
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie.
  • Home office - 1 dzień w tygodniu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page