HR Specjalista z Francuskim/Niemieckim/Hiszpańskim (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - globalnej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej - w związku z planowaną rozbudową struktur HR poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty w obszarze administracji i analiz danych HR.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozpoznawalna, międzynarodowa firma produkcyjna z międzynarodowym centrum biznesowym zlokalizowanym we Wrocławiu.

Opis stanowiska

Przetwarzanie i aktualizacja danych w obrębie obszaru zasobów ludzkich

Nadzorowanie standardów jakości i kontroli danych w celu zapewnienia niezbędnej dokładności, terminowości i kompletności w ramach ustalonych procedur HR

Usprawnianie świadczenia usług, identyfikacja obszarów do optymalizacji procesów

Kontakt z pracownikami w celu wyjaśnienia niezgodności i uzupełnienia informacji, odpowiadanie na zapytania pracowników

Budowanie silnych relacji z klientami

Zapewnianie sprawnego przepływu informacji pomiędzy Oddziałem a Centralą firmy

Przygotowywanie raportów

Zadania ad hoc

Profil kandydata

0-3 lat doświadczenia w pracy w obszarze działów HR/kadry/payroll/administracja (mile widziane doświadczenie z SSC/BPO)

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana dodatkowa znajomość języków obcych takich jak: francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, inne)

Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe

Orientacja na klienta i umiejętności komunikacyjne

Proaktywna postawa i motywacja do współtworzenia nowych procedur

Znajomość systemów HR, ERP

Doświadczenie w zarządzaniu danymi

Chęć do nauki nowych zagadnień

Znajomość prawa pracy mile widziana

Oferujemy

Możliwość współtworzenia zupełnie nowej struktury HR wewnątrz organizacji

Praca w nowoczesnym międzynarodowym środowisku

Szeroki pakiet benefitów

Szkolenia

Przyjazne środowisko pracy i przejrzysta ścieżka kariery

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page