Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.
Oferta wyróżniona

HR Specialist

okolice Lublina, lubelskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w województwie lubelskim.
Do działu personalnego firmy szukamy Specjalisty ds. HR, do którego zadań będzie należało :

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (stanowiska absolwenckie, specjalistyczne, kierownicze)
  • prowadzenie procesu adaptacyjnego dla nowozatrudnionych
  • współpraca z Uczelniami (praktyki, staże, targi pracy, spotkania ze studentami)
  • uczestnictwo w bieżących projektach HR (szkoleniowe, rozwojowe, komunikacja wewnętrzna

Nasz Klient zapewnia

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę , pakiet świadczeń dodatkowych
  • możliwość realizacji ciekawych projektów z obszaru HR i rozwoju w dynamicznej organizacji

U Kandydatów zwracamy uwagę na

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
    ( preferowane doświadczenie w firmie międzynarodowej i/lub produkcyjnej)
  • wiedza z zakresu HR (rekrutacji, szkoleń oraz rozwoju zasobów ludzkich)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Miejsce pracy / Location okolice Lublina

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Edukacja / Szkolenia