HR Services Advisor with French

Łódź, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Proponujemy:
• pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku
• umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
• możliwość rozwoju w strukturach firmy
• pracę w miłej atmosferze, opartej na wzajemnym szacunku i współpracy
• pakiet benefitów do wyboru

Wymagania:
• min. 1 rok doświadczenia w administracji HR (mile widziany SSC/BPO)
• znajomość języka francuskiego na poziomie B2/C1
• znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• wykształcenie wyższe (mile widziany HR lub Zarządzanie)
• znajomość MS Office oraz systemie HR (SAP HCM)
• komunikatywność oraz umiejętności analityczne
• umiejętność współpracy w zespole i osiągania wyznaczonych celów

Zadania:
• Pomoc jako pierwsza linia kontaktu w przypadku zapytań pracowników
• tworzenie akt osobowych i zarządzanie pracownikiem w systemie
• wsparcie dla nowych pracowników na etapie poprzedzającym zatrudnienie oraz wdrożenie
• bieżące wsparcie dla pracowników
• współpraca z innymi Działami w organizacji w zakresie HR

Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja