Opis stanowiska pracy

Zarządzanie recepcją, w tym spotkaniami, połączeniami, pocztą.
Odpowiedzialność za przestrzeganie norm zgodnych z przepisami BHP i polityką firmy.
Zarządzanie wdrażaniem nowych pracowników - dbałość o przygotowywanie nowych miejsc pracy, identyfikatorów i kart, dostępność i sprawność sprzętu.
Zarządzanie dostawami - koordynowanie wszystkich dostaw dla biura i ocenianie świadczonych przez firmy usług.
Zapewnienie wsparcia administracyjnego ad-hoc - w tym zarządzanie fakturami i wydatkami, zarządzanie drobnymi pieniędzmi, audyt urządzeń.
Praca z projektami wsparcia technicznego.
Współpraca z zespołem HR w Londynie i Bedminster w związku z:
- Koordynowaniem procesów rekrutacji i zatrudniania.
- Wspieraniem przygotowywania umów o pracę i załączników.
- Ułatwianiem procesu onboarding zespołowi HR w Londynie.
- Zarządzaniem dokumentacją dla nowych i odchodzących pracowników zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi.
- Przechowywaniem danych pracowników we współpracy z zespołem ds. Administracji kadrami.
- Uzgadnianiem świadczeń pracowniczych z przełożonymi.
- Identyfikowaniem wszelkich kwestii dotyczących personelu i przekazywania ich odpowiednim członkom zespołu HR.

Wymagania

5-7 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze administracji i kadr w Polsce.
Doświadczenie w rozwijaniu i zarządzaniu polityką personalną firmy w zgodzie z polskim prawem pracy.
Doświadczenie w zarządzaniu kwestiami związanymi z BHP.
Umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi w firmie i poza nią.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym biznesowego
Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, administracji, HR lub pokrewne.

Prezentacja firmy

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Dodatkowy pakiet wynagrodzeń (w tym możliwość otrzymania rocznej premii za wyniki) i świadczeń (prywatna opieka zdrowotna, karnet na siłownię)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Zakupy / Zaopatrzenie