HR & Office Manager / Kierownik biura

Frontkom

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko HR & Office Manager / Kierownik biura, która będzie samodzielnie realizowała zadania związane z rekrutacją nowych pracowników oraz koordynacją pracy naszego lubelskiego oddziału. Jeżeli zależy Ci na pracy z inspirującymi ludźmi i chcesz zdobywać doświadczenie w środowisku nastawionym na naukę i rozwój, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

ZADANIA:

  • zarządzanie procesem rekrutacji i selekcji,
  • tworzenie i dodawanie ogłoszeń oraz weryfikacja nadchodzących aplikacji,
  • wspieranie procesów administracyjnych związanych z zatrudnianiem nowych pracowników,
  • przygotowywanie umów i dokumentów dla obecnych i przyszłych pracowników,
  • udział w organizowaniu szkoleń i imprez integracyjnych,
  • koordynowanie przepływu korespondencji, umów i dokumentów w firmie,
  • planowanie, organizowanie i kontrolowanie działań i działań w obszarze HR,
  • koordynowanie pracy biura w obszarze administracyjnym,
  • koordynowanie zamawiania i dystrybucji materiałów biurowych.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • 1-2 lata doświadczenia w HR lub Administracji,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, zorientowane na pracę zespołową,
  • proaktywne podejście - w prowadzeniu i wykonywaniu zadań,
  • umiejętność ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w realizacji zadań administracyjnych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:

  • pracę na pełen etat,
  • pracę w przyjaznym, otwartym i wspierającym środowisku,
  • elastyczny czas pracy, przy możliwej częściowej zdalnej pracy,
  • imprezy integracyjne,
  • lekcje angielskiego, karta sportowa, owoce, kawa.

MIEJSCE PRACY: Lublin

NETKATA

Netkata to Software House - zespół 25 programistów, testerów i projektantów, pracujących w biurach w Warszawie i Lublinie. Od 2008 roku projektujemy i dostarczamy efektywne aplikacje internetowe i strony internetowe za pomocą Laravel, Drupal i React. Naszymi klientami są międzynarodowe startupy i innowacyjne korporacje - The Dubai Mall, Expander, Mitsubishi Motors, ASUS, RedBull, Isuzu i Suzuki Norway oraz inne. Cenimy zwinność i przejrzystą komunikację.

Prezentacja firmy

Frontkom empowers businesses and impactful organisations to discover and... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja