ManpowerGroup Sp. z o.o.

HR Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży automotive
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię frekwencyjną
  • Szkolenie i kursy stanowiskowe
  • Bogaty pakiet benefitów : premia świąteczna, "wczasy pod gruszą", pakiet luxmed, ubezpieczenie na życie, karta multisport

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie w tworzeniu i planowaniu polityki personalnej zakładu produkcyjnego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Obowiązki:

  • Planowanie strategii i koordynacja pracy działu HR, zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów rekrutacyjnych i onboardingowych
  • Wspieranie kadry managerskiej w zatrudnianiu, motywowaniu i planowaniu rozwoju pracowników
  • Zapewnienie odpowiedniej obsługi kadrowo-płacowej w organizacji
  • Odpowiedzialność za kontakty i sprawozdawczość do instytucji państwowych (Inspekcja Pracy, ZUS, GUS, PFRON, Urzędy Skarbowe, Straż Graniczna, Urzędy Pracy)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy