Michael Page Michael Page

HR Manager

Dla naszego klienta - międzynarodowej organizacji zatrudniającej ponad 400 pracowników w Polsce i około 20 tysięcy na całym świecie - poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zarządzanie HR w Polsce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalny lider w swojej branży - amerykańska korporacja z ponad 100-letnią historią działalności.

Organizacja działa w obszarze produkcji, w Polsce funkcjonują 3 nowoczesne zakłady produkcyjne. W najbliższych latach planowana jest rozbudowa jednego z nich.

Opis stanowiska

  • zarządzanie obszarem HR obejmującym wszystkich pracowników w Polsce;
  • codzienna ścisła współpraca z kierownikami zakładów produkcyjnych;
  • zarządzanie małym zespołem HR - rozwijanie kompetencji pracowników;
  • ścisła współpraca z kierownikami 3 zakładów produkcyjnych (łącznie ok 400 pracowników);
  • budżetowanie - kontrola budżetu HR (także szkoleniowego), opracowywanie planu podwyżek, wartościowanie stanowisk;
  • odpowiedzialność za zadania z zakresu compensation&benefits;
  • wprowadzanie programów motywacyjnych;
  • dbanie o relacje w zespołach, wprowadzanie inicjatyw utrzymujących pracowników w organizacji (w organizacji nie ma związków zawodowych);
  • koordynowanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych;
  • udział w regionalnych spotkaniach z reprezentantami HR z innych lokalizacji - spotkania prowadzone są w języku angielskim;
  • rola zakłada podróże służbowe do podległych zakładów produkcyjnych (1-2 dni w tygodniu);
  • bezpośrednie raportowanie do HR Managera pełniącego funkcję regionalną.

Profil kandydata

  • doświadczenie w samodzielnej roli w obszarze HR (mile widziane w firmie produkcyjnej);
  • praktyczna znajomość metodologii i narzędzi HR;
  • umiejętności analityczne wykorzystywane przy pracy nad budżetowaniem i badaniem wskaźników HR;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, minimum w stopniu B2;
  • duża inicjatywa w działaniu, aktywne szukanie rozwiązań, ustalanie priorytetów w zespole.

Oferujemy

  • samochód służbowy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • mocne merytoryczne wsparcie od bezpośredniego managera;
  • możliwość rozwoju umiejętności managerskich;
  • niezwykle wspierająca atmosfera w zespole;
  • możliwe podróże służbowe do pozostałych zakładów produkcyjnych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page