Michael Page Michael Page

HR Manager

Rola wywierająca realny wpływ na rozwój i działalność firmy. Praca w bardzo dynamicznej i zmiennej organizacji. Doświadczenia zdobyte w organizacji typu start-up IT lub pokrewnej, będzie bardzo cennym atutem.

Informacje o kliencie

Klientem jest rozpoznawalna na świecie marka technologiczna, wyspecjalizowany dostawca usług technologicznych dla rozwijającego się w bardzo szybkim tempie rynku aplikacji i gier wideo.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za kreowanie polityki personalnej firmy
  • opracowanie i wdrożenie strategii firmy w obszarze HR
  • opracowanie i wdrożenie optymalnych metod zarządzania personelem.
  • monitorowanie realizacji założonej strategii (plan zatrudnienia, plan wynagrodzeń, plan szkoleń, kontroling personalny)
  • planowanie rozwoju pracowników
  • coaching i mentoring pracowników
  • zarządzanie pracą podległego zespołu

Profil kandydata

  • minimum 7-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w dużej, międzynarodowej firmie o profilu IT/ nowych technologii, usług doradztwa technologicznego
  • znajomość języka angielskiego minimum w stopniu B2
  • wiedza ekspercka z zakresu przepisów prawa pracy
  • doskonała organizacja czasu pracy i priorytetyzacja zadań
  • wysokorozwinięte zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej

Oferujemy

  • możliwość realizacji zawodowej w strukturach firmy technologicznej, wyróżnionej m.in. prestiżową nagrodą Technology Ireland Industry Awards
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, spotkania integracyjne, salon gier wideo etc.
  • prywatne miejsce parkingowe
  • realny wpływ na rozwój pracowników i organizacji

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page