HR Manager (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Propozycja pracy dla doświadczonego HR managera. Rola strategiczno - operacyjna, samodzielne opracowywanie i wdrażanie strategii personalnej. Zarządzanie podległym zespołem.

Informacje o kliencie

Klientem jest firma bukmacherska, działająca również na skalę międzynarodową, której centrala znajduje się w Katowicach.

Opis stanowiska

  • Projektowanie ścieżek karier w oparciu o ścisłą współpracę z managerami
  • Opracowywanie strategii polityki HR
  • Tworzenie programów zarządzania przez cele w oparciu o dostępne narzędzia digitalowe HR
  • Tworzenie raportów z zakresu HR (wskaźniki: eNPS, efektywności rekrutacji, zaangażowania, rotacji, etc.)
  • Zaangażowanie w rekrutacje krajowe i międzynarodowe na pracowników wyższego szczebla
  • Nadzór nam prowadzeniem elektronicznej dokumentacji
  • Współpraca przy projektowaniu programu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Aktywny leadership zespołu HR i zaangażowanie w rozwój działu
  • Inicjacja programów Employee Engagement
  • Ścisła współpraca z Zarządem firmy

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu prawa pracy
  • Bardzo wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość programów HRM/HRIS
  • Umiejętność projektowania ścieżek karier oraz matrycy kompetencji
  • Umiejętność koordynowania ocen w połączeniu z kulturą feedbacku

Oferujemy

  • Współpraca w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe
  • Zajęcia z języka angielskiego finansowane przez pracodawcę
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów
  • Dofinansowanie do posiłków - rewelacyjne Bistro przygotowujące posiłki na miejscu
  • Dostęp do programu Referral Bonus
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page