HR Junior/Specialist with German

Antal Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Location: Katowice

Dla naszego klienta, nowoczesnej firmy z sektora SSC, poszukujemy Junior/Specjalistów/Sernior Rekruterów do działu HR ze świetną znajomością języka niemieckiego. Praca jest w 100% zdalna - Aplikuj!

Zadania:

  • Analiza oraz wstępna selekcja kandydatów na podstawie kryteriów określonych przez rekruterów i managerów
  • Kontakt z kandydatami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Planowanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Publikacja wewnętrznych i zewnętrznych ofert pracy poprzez system HR
  • Dbanie o jakość i zgodność otrzymywanych aplikacji w stosunku do wymogów prawnych w Niemczech (General Equal Treatment Act)
  • Wsparcie pracowników wewnętrzengo działu HR zlokalizowanego w Niemczech
  • Inne zadania administracyjne związane z rekrutacją

Wymagania:

  • Co najmniej kilkumiesięczne/roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze HR
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego C1 oraz dobra znajomość j. angielskiego min. B1/B2
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word oraz Excel)
  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP eRecruiting - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia nowego zespołu w Katowicach stacjonarnie lub praca zdalna w 100%
  • Szkolenia wstępne przygotowujące do wykonywania nowych obowiązków
  • Codzienny kontakt z językami obcymi - codzienne rozmowy z działem wewnętrznym w Niemczech
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl