Michael Page Michael Page

HR Dyrektor

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się grupy spółek technologicznych/e-commerce, poszukujemy obecnie zorientowanych biznesowo i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Dyrektora HR. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za stworzenie i wdrożenie strategii działu HR, aby efektywnie wspierać operacje i osiąganie założonych celów biznesowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dobrze rozpoznawalna grupa spółek działających w sektorze e-commerce i nowych technologii. Firma od kilku lat znajduje się na szybkiej ścieżce rozwoju, akwizycji i nowych celów strategicznych dlatego poszukuje dynamicznych i doświadczonych liderów HR, którzy będą wspierali osiąganie kolejnych sukcesów.

Opis stanowiska

  • Kształtowanie i realizacja polityki zarządzania zasobami ludzkimi wewnątrz organizacji
  • Zapewnienie właściwego poziomu komunikacji pomiędzy pracownikami, menedżerami oraz zarządem spółki
  • Wsparcie menedżerów oraz kadry zarządzającej w zakresie wdrażania projektów i rozwiązań z obszaru HR (rekrutacja, rozwój, ocena pracowników, motywacja, zarządzanie talentami, plany sukcesji, etc.)
  • Nadzór nad polityką Compensation & Benefits w organizacji
  • Tworzenie i realizacja programów szkoleniowych oraz zarządzanie ich budżetem
  • Ścisła współpraca z biznesem w podległym obszarze w celu wypracowania właściwej strategii HR oraz optymalizacji procesów biznesowych
  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznym w zakresie wspólnych projektów z obszaru HR

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, idealnie w kierunku zarządzania zasobami ludzkimi; mile widziane dodatkowe szkolenia, certyfikaty, studia podyplomowe
  • Minimum 8-letnie doświadczenie zawodowe, w tym kilkuletnie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Konieczne doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii HR w organizacji
  • Konieczne doświadczenie w sektorze e-commerce/techonologia/nowe media
  • Duża dynamika pracy; umiejętność samodzielnego wyznaczania celów i dążenia do nich
  • Gotowość do dużej ilość pracy operacyjnej - stanowisko nie wiąże się z zarządzaniem dużym zespołem
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne; znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Bardzo dynamiczna, dobra, rozwijająca kultura pracy
  • Współpraca z bardzo wykwalifikowaną kadrą zarządzającą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page