Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy o profilu handlowym poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora HR. Osoba w tej roli weźmie odpowiedzialność za kształtowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalny, rozwijający się pracodawca zatrudniający ponad 3000 osób. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu.

Opis stanowiska

  • kształtowanie i realizacja polityki zarządzania zasobami ludzkimi wewnątrz organizacji,
  • definiowanie potrzeb w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz generowanie nowych rozwiązań,
  • zapewnienie wysokiego poziomu komunikacji pomiędzy pracownikami, kadrą managerską i zarządem spółki,
  • wsparcie kadry managerskiej w zakresie wdrażania projektów i rozwiązań z obszaru HR- rekrutacja, rozwój oceny pracowników, EB, zarządzanie talentami i planem sukcesji,
  • nadzór nad polityką Compensation & Benefits w organizacji,
  • nadzór nad działem HR i kadr i płac,
  • tworzenie i realizacja programów szkoleniowych oraz zarządzanie ich budżetem,
  • ścisła współpraca z biznesem w celu wypracowania strategii HR i optymalizacji procesów biznesowych.

Profil kandydata

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego zdobytego na stanowisku kierowniczym w dziale personalnym dużej organizacji,
  • wykształcenie wyższe preferowane z zakresu psychologii, ZZL,
  • znajomość prawa pracy i zagadnień kadrowo-płacowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • wysoko rozwinięte kompetencje managerskie,
  • doświadczenie w budowaniu systemów motywacyjnych i prowadzenia ocen pracowniczych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozpoznawalnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • pakiet benefitów pozapłacowych w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • dofinansowanie do kursów i szkoleń,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji dającej duże możliwości do kreowania własnych rozwiązań.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja