HR Business Partner

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1144635

TWOJE ZADANIA
Rekrutacja specjalistów i kadry kierowniczej
Formułowanie i publikowanie ofert pracy, wybór kandydatów oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
Kontakt z kandydatami, menedżerami ds. rekrutacji i zewnętrznymi dostawcami
Sporządzanie umów o pracę, wystawianie świadectw oraz ewidencja czasu pracy
Koordynacja procesu wdrażania nowych pracowników i wsparcie w zakresie rozwoju personelu
Doradztwo w zakresie employer brandingu i marketingu wewnętrznego oraz kontrola i wdrażanie odpowiednich działań
Ścisła współpraca z obszarami ochrony danych i prawa pracy

CO WNOSISZ
Doświadczenie zawodowe w HR
Doświadczenie w zakresie współpracy z agencjami/usługodawcami
Podstawową wiedzę na temat ochrony danych i zagadnień prawa pracy
Rozumienie tematyki rozwoju i szkolenia pracowników
Motywację do współkształtowania tematów takich jak employer branding, marketing wewnętrzny i wdrażanie nowych pracowników
Biegłą znajomość języka polskiego i niemieckiego (poziom C1)
Gotowość do odbycia szkolenia w Niemczech

CO OFERUJEMY
Konkurencyjne wynagrodzenie
Możliwość budowania nowej firmy na rynku polskim
Pakiet dodatkowych świadczeń
Szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland