HR Business Partner

Moltton

Tychy, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne Prowadzenie i koordynowanie rekrutacji na zaplanowanych stanowiskach,
  • Koordynowanie działań szkoleniowych, rozwojowych,
  • Wsparcie Menedżerów w obszarze HR,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług,
  • Udział w procesie oceny kompetencji pracowników,
  • Przygotowywanie materiałów do prezentacji, raportów, analiz,
  • Wsparcie w bieżących pracach Działu Personalnego,
  • Prowadzenie działań PR,
  • Współpraca na szczeblu lokalnym i centralnym,

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego :  ekonomiczne, zarządzanie zasobami ludzkimi lub psychologia.
  • Min. kilkuletniego  doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Znajomości Prawa Pracy, narzędzi i procedur HR,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • Komunikatywności, asertywności,
  • Umiejętności współpracy,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności analitycznych.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie z mozliwością rozwoju w strukturtach firmy.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzene + rozbudowany pakiet bonusów
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej i rozpoznawalnej marce posiadającej silną pozycję na rynku
  • Doświadczony zespół profesjonalistów, bardzo przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy