HR Business Partner

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych Klientów, międzynarodowej firmy produkcyjej, poszukuje kandydata na stanowisko:

HR Business PartnerMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • kreowanie polityki personalnej firmy
  • udział w spotkaniach Global HR Team – realizacja zadań wyznaczonych przez Global Dyrektora HR
  • nadzór nad procesem Employer Survey
  • wspieranie kadry kierowniczej w procesie zarządzania firmą i personelem
  • doradzanie kierownictwu i czynny udział w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących pracowników firmy
  • rozwój i szkolenia pracowników (analiza potrzeb rozwojowych i szkoleniowych pracowników wszystkich szczebli)
  • rekrutacja i adaptacja nowo zatrudnionych
  • współpraca z kadrą kierowniczą przy projektowaniu, usprawnianiu systemów wynagrodzeń i premiowania
  • inicjowanie i wdrażanie różnych rozwiązań motywacyjnych dla pracowników
  • nadzór nad systemem benefitów w firmie (m.in. Multisport, Medicover)
  • nadzór i organizacja imprez okolicznościowych w firmie
  • współpraca z urzędami pracy, agencjami doradztwa personalnego i pracy tymczasowej oraz innymi podmiotami konsultingowo-usługowymi działającymi w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi
  • działania z zakresu Employer Branding (udział w wydarzeniach związanych z rynkiem pracy, w tym mi.in. targi pracy, współpraca z mediami i agencjami PR/marketingowymi, itp.)

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (HR Specialist/HR Business Partner, itp.)
  • wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu ZZL
  • znajomość przepisów prawa pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem
  • znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR na rynku
  • podejmowanie inicjatywy w celu optymalizacji procesów związanych z obszarem HR
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów oraz świadomość odpowiedzialności za powierzony obszar
  • doskonała organizacja czasu pracy i określania priorytetów

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowych strukturach w prężnie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • interesującą i pełną wyzwań pracę i realny wpływ na rozwój firmy
  • pracę w miłej atmosferze, w dynamicznym, pełnym wyzwań otoczeniu
  • dużą samodzielność w działaniu
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • bogaty koszyk benefitów m.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne, itp.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.