HR Business Partner

Michael Page

Sosnowiec, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukuję osoby z doświadczeniem w roli HR business partnera w firmie produkcyjnej. Osoba ta będzie wspierała biznes poprzez współpracę z managerami. Rola mocno związana z obszarem szkoleń i rozwoju.

Informacje o kliencie

Klientem jest duża firma produkcyjna z zagranicznym kapitałem, zajmująca się rozwojem oraz produkcją komponentów elektromechanicznych i elektronicznych dla wielu gałęzi przemysłu.

Opis stanowiska

  • realny wpływ na tworzenie procesów HR m.in. w obszarze szkoleń i rozwoju
  • tworzenie projektów rozwojowych w zakresie szkoleń specjalistycznych oraz rozwijających kompetencje miękkie i managerskie
  • prowadzenie projektów w zakresie zaangażowania i rozwoju pracowników
  • zaangażowanie w projektach innowacyjnych: Kaizen, Lean etc.
  • koordynowanie procesów rekrutacyjnych

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, socjologia, psychologia
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej
  • minimum dobra znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • kreatywne myślenie, innowacyjność działania

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sosnowiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page