ManpowerGroup Sp. z o.o.

HR Business Partner

Miejsce pracy: Niepołomice

Oferta:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Praca w firmie produkcyjnej o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogata oferta benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, bony lunchowe, dofinansowanie studiów, kursów językowych, dodatkowe ubezpieczenie, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, prawo, ZZL)
  • Kilkuletnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość procesów personalnych oraz prawa pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów kadrowych
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Współpraca z kadrą kierowniczą i doradztwo w sprawach dotyczących polityki personalnej
  • Realizacja projektów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi: planowanie, rekrutacja, oceny, rozwój  pracowników
  • Bieżąca obsługa spraw pracowniczych, przygotowanie dokumentów kadrowych oraz nadzór nad dokumentacją personalną
  • Obsługa systemu SAP HR

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy