HR Business Partner

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1170161

Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, o znanej i ugruntowanej marce, poszukujemy osoby z potencjałem i chęcią rozwoju na stanowisku HR Business Partnera.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Senior Managementu w kwestiach HR
  • doradztwo z zakresu prawa pracy
  • udział w podejmowaniu kluczowych decyzji personalnych
  • identyfikacja, analiza potrzeb szkoleniowych i rozwojowych
    wsparcie przy ustalaniu potrzeb rekrutacyjnych
  • badanie potrzeb biznesowych
  • wsparcie procesu onboardingu
  • udział w tworzeniu i implementacji systemów motywacyjnych
  • budowa zaangażowania pracowników
  • zapewnianie wsparcia Managerom w sprawach pracowniczych
  • rewizja wynagrodzeń, śledzenie raportów płacowych
  • doskonalenie procesów z obszaru HR
  • udział w projektach globalnych

Wymagania:

  • 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • doświadczenie w branży produkcyjnej
  • znajomość prawa pracy
  • proaktywność
  • chęć działania, rozwoju, podejmowanie się dodatkowych projektów

Oferowane:

  • umowa o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy, następnie umowa na czas nieokreślony)
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • platforma językowa
  • system kafeteryjny
  • dofinansowanie do posiłków
  • bony na święta
  • imprezy integracyjne
  • świetna atmosfera pracy, wzajemne wsparcie i empatia :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland