HR Business Partner (Wielkopolska/Lubuskie) - rekrutacja online

HRK S.A.

Drezdenko, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, renomowanej i nowoczesnej firmy o profilu produkcyjno-handlowym z kilkoma zakładami produkcyjnymi w Polsce, wchodzącej w skład międzynarodowej grupy, poszukujemy do zakładu w Drezdenku doświadczonej osoby w obszarze HR na stanowisko:

HR Business Partner (Wielkopolska/Lubuskie)Miejsce pracy: Drezdenko

Zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla stanowisk produkcyjnych, specjalistycznych i managerskich
  • Koordynacja i opieka nad procesem wdrożenia pracowników do pracy
  • Wsparcie kadry managerskiej w procesach HR związanych z rekrutacją, zatrudnieniem, oceną pracowniczą, budowaniem zaangażowania i rozwoju pracowników
  • Organizacja i koordynowanie projektów szkoleniowych
  • Doradztwo dla kadry managerskiej w zakresie prawa pracy i polityki personalnej firmy
  • Reagowanie na potrzeby biznesu i inicjowanie działań z zakresu HR
  • Budowanie wizerunku pracodawcy oraz działania w obszarze komunikacji wewnętrznej
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • JHRBP jest częścią większego zespołu, raportuje do HRD i samodzielnie współpracuje z dwoma fabrykami (nasz Klient działa w sektorze B2B, produkcja opakowań)

Wymagania:

  • Kilkuletnie (2-5 letnie) doświadczenie w obszarze HR na stanowisku Specjalisty ds. HR lub HR Generalist w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)
  • Dojrzałość biznesowa i rozumienie procesów biznesowych
  • Podstawowa znajomość prawa pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja)
  • Samodzielność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach organizacji
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych (miejsce pracy: Drezdenko, podróże służbowe do drugiego zakładu w Koninie), preferowana osoba z okolic Drezdenka, Poznania lub z północno-zachodniej części woj. wielkopolskiego lub północno-wschodniej części woj. lubuskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Odpowiedzialną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy
  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie)
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, fundusz socjalny, szeroki pakiet szkoleń)
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy z uwagi na dojazdy i odległość między fabrykami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.