HR and Payroll Manager

HAYS

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1176197

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży medycznej z Katowic poszukujemy kandydatów na stanowisko: HR and Payroll Managera.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za kształtowanie i realizację strategii personalnej w organizacji oraz nadzór nad obszarem kadrowo-płacowym. Będzie również wsparciem dla kadry managerskiej. Do jej zadań będzie należało:

  • Kształtowanie i realizacja polityki HR.
  • Tworzenie, wdrażanie i koordynacja procesów oraz procedur HR (rekrutacje, onboarding/offboarding, systemy motywacyjne, oceny okresowe, programy rozwojowe).
  • Nadzór nad obszarem kadrowo-płacowym w organizacji.
  • Zapewnienie zgodności lokalnej polityki HR z obowiązującymi przepisami
  • Kształtowanie kultury organizacyjnej, EB (działania CSR, organizacja działań integracyjnych dla pracowników, budowanie zaangażowania) dbałość o działania komunikacyjne, zarządzanie konfliktem.
  • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk, metod i narzędzi z zakresu HR.
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy oraz polityki zatrudniania i wynagradzania pracowników.
  • Zbieranie i analiza danych- w tym analiza konkurencji i trendów rynkowych oraz proponowanie nowych kierunków i sposobów działania w podejściu do procesu rekrutacji oraz zatrudnienia.
  • Nadzór nad realizacją aktualnie prowadzonych działań rekrutacyjnych.
  • Aktywne monitorowanie trendów rynkowych, proponowanie zmian wewnątrz dedykowanego obszaru i dzielenie się wiedzą ze współpracownikami.
  • Wdrażanie działań związanych z planowaniem szkoleń i identyfikacją talentów w organizacji oraz dbanie o ich rozwój.
  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby biznesu.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie z branży medycznej),
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii),
  • Doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu zespołu HR,
  • Znajomość narzędzi HR, doświadczenie w realizacji działań HR,
  • Praktyczną znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • Umiejętność i chęć pracy w dynamicznej strukturze, elastyczność i szybka adaptacja do zachodzących zmian i wymogów biznesowych,
  • Silna orientacja biznesowa, inicjatywa, aktywne szukanie rozwiązań i ustalanie priorytetów działań,
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu procesów HR połączona z nastawieniem na usprawnianie polityki personalnej firmy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, mierzenia efektywności prowadzonych działań w obszarze HR.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Dofinansowanie karty Multisport.
  • Możliwość do przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz innych świadczeń finansowanych z ZFŚS.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1175079

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy