Opis stanowiska pracy

HR Administrator!
Gdańsk
NR REF.: 1117790

Our Client is a worldwide known supplier for oil and gas. Right now we are looking for energetic people for HR Administrator role.

You will be responsible for:onshore HR administration, HQ contract management, acting as subject matter expert within areas of responsibility, assisting Organizational Performance, HR Partnering, Recruitment teams with the annual HR activities, projects and onshore recruitment activities, handling transfer process for onshore.

We requirestrong client service orientation, knowledge of English (minimum B2 level), computer literate and preferably with SAP HR experience, knowledge and understanding in HR policies and processes, experience in HR environment or other service function.

We offercompetitive salary and benefits, high standard of everyday work, develop your career in international environment and create with us new office in Gdańsk - let's be partners!

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Inżynieria , Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy , Praca Energetyka