HR Administrator (k/m)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Do Centrum Biznesowego zlokalizowanego w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Administracji Personalnej. Poszukiwana osoba będzie w pełni odpowiedzialna za zagadnienia kadrowe dla pracowników sieci w Polsce. Jednocześnie będzie częścią międzynarodowego zespołu dedykowanego do spraw kadrowych w Europie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest sieć handlowa o międzynarodowym zasięgu oferująca produkty codziennego użytku. Jest to prężnie rozwijająca się sieć dyskontów niespożywczych. Firma posiada w Katowicach swoje Centrum Biznesowe, które wspiera obsługę wybranych procesów w regionie europejskim.

Opis stanowiska

  • Gromadzenie, przetwarzanie i sprawdzanie danych osobowych pracowników w celu zapewnienia terminowej i prawidłowej administracji personalnej
  • Bieżąca weryfikacja poprawności dokumentów i ich aktualizacja w systemie
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji personalnej zgodnie z przyjętymi zasadami wewnętrznymi
  • Archiwizacja dokumentów zgodnie z przyjętymi zasadami wewnętrznymi
  • Tworzenie i aktualizowanie instrukcji pracy
  • Bezpośredni kontakt z pracownikami celem przekazywania wiarygodnej informacji kadrowej
  • Sygnalizowanie obszarów do usprawnienia w obszarze administracji personalnej
  • Współpraca z zespołem ds. Administracji personalnej
  • Bezpośrednie wsparcie dla Koordynatora zespołu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze administracji personalnej mile widziane
  • Znajomość przepisów prawa pracy jest bardzo dużym atutem
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i proaktywne nastawienie
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe szkolenia obszarowe
  • Kurs językowy
  • Rabat na zakupy w sieci
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page