Housekeeping / Sprzątanie pokoi w hotelach 4 i 5* Amsterdam, stała praca od zaraz

LIGHT-MUSIC-SOUND

Holandia, Amsterdam, zagranica

LIGHT-MUSIC-SOUND LIGHT-MUSIC-SOUND
Atrakcyjne oferty pracy za granicą, w Holandii, Niemczech, Austrii. Tylko dobre i sprawdzone agencje pracy. Nasza firma posiada certyfikat firma godna zaufania 2016, 2017, 2018. Figurujemy w krajowym rejestrze agencji zatrudnienia, nr certyfikatu 18303.

Dzięki współpracy z renomowanym holenderskim biurem rachunkowym pomożemy w uzyskaniu rozliczenia podatkowego, dodatków, ubezpieczenia oraz innych sprawach administracyjnych. Pomożemy w zorganizowaniu bezpiecznego transportu do Holandii. Dbamy o to by początki Twojej nowej pracy nie były dla Ciebie stresujące, a sprawy administracyjne właściwie załatwione

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Dla naszego nowego klienta, firmy zajmującej się personelem hotelowym w Holandii, poszukujemy chętnych i zmotywowanych pracowników do pracy w hotelach 4 i 5* - w Amsterdamie i okolicach.

Obowiązki:

  • Prace hotelowe
  • Sprzątanie pokoi i łazienek
  • Zmiana pościeli i ręczników

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie
  • Nienaganne zachowanie
  • Motywacja do Pracy

Co Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w nowoczesnym 4* hotelu, oraz transport (odpłatne)
  • 4 osobowe apartamenty, wyposażone, z aneksem kuchennym, zmywarką, telewizorem, łazienką.
  • Gratis: siłownia oraz basen.
  • Koszt zakwaterowania + transport: 105 € na tydzień.
  • Wymiar pracy: 36 – 40 godzin, często dodatkowe godziny
  • Dodatki do pracy w godzinach wieczornych/ponadwymiarowo/święta
  • Wynagrodzenie płatne co tydzień
  • Stawka brutto 10,83 (od 22 lat!!!)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.