Hotel- pokojówka i pomoc kuchenna

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy osób do pomocy w kuchni i przy sprzątaniu w pokojach.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: Hattingen, okolice Jeziora Bodeńskiego, Niemcy

Klient prowadzi mały rodzinny pensjonat z restauracją i 12 pokojami.

Wymagania:
- mile widziana znajomość j.niemieckiego lub angielskiego- wyższa stawka
- rzetelność
- punktualność

Obowiązki:
przede wszystkim: pomoc w kuchni: mycie, krojenie owoców warzyw, mięsa, pomoc przy przyrządzaniu dań, sprzątanie kuchni
dodatkowo: pomoc przy sprzątaniu: sprzątanie pokoi, sprzątanie części wspólnych

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie w Hotelu wyposażone wraz z darmowym WIFI
- darmowe zapewnione wyżywienie
- ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
- wsparcie polskiego Koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 504 293 615

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.