Holandia: Pracownik nowoczesnego magazynu – nawet 12 EUR/h

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia
 Podejmij pracę w Holandii z własnym zakwaterowaniem i przepracuj 6 miesięcy, a otrzymasz od nas bonus €1000!

Zacznij pracę w nowoczesnym magazynie sieci JingDong, gdzie znajdują się najróżniejsze produkty: żywność, odzież, kosmetyki, elektronika i wiele innych. To nowa firma na rynku holenderskim, co oznacza duże szanse awansu. Zobacz sam, co jeszcze możesz zyskać!

Twoje zadania w tej pracy:

·        Przemieszczanie palet za pomocą wózka EPT (jeśli masz uprawnienia)

·        Kontrola dostaw i wprowadzanie do systemu

·        Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi systemu (w j. angielskim) – jedynie w swoim obszarze magazynu, co oznacza dużo mniej chodzenia niż zwykle w podobnej pracy

·        Sortowanie skompletowanych zamówień

·        Liczenie stanów magazynowych

·        Kontrola jakości zwrotów i selekcja

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie nawet 12.00 EUR na godzinę!

·        Duże możliwości rozwoju kariery jako supervisor lub teamleader

·        Dodatki za pracę w soboty (50%), niedziele (100%) oraz dodatek zmianowy 8,75%

·        Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

·        Średnio 32-40 godzin pracy tygodniowo gwarantowane kontraktem

·        Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

·        Pracę na trzy zmiany w godzinach 6-14.30, 14.30-23 i 23-6 (nocna zmiana w razie zapotrzebowania, tylko w dni robocze)

·        Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej

·        Zorganizowane zakwaterowanie na miejscu i dojazd do/z pracy

·        Dostęp do wyposażonej stołówki

·        Aplikację MyOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

·        Telefoniczną pomoc 24/7 - Operation Service Center

·        Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

·        Zatrudnienie z możliwością przejścia na kontrakt bezpośredni!

Wymagania:

·        Mile widziana znajomość j. angielskiego

Zainteresowany? Aplikuj już teraz, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.