Holandia: pracownik magazynu - od zaraz! Mile widziane pary!

Beetsma Sp. z o.o.

Tilburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy od zaraz osoby do pracy w magazynie przy zbieraniu zamówień (order picker)
Praca ze skanerem i słuchawkami.

Mile widziane pary :)
Praca na dłuższy okres czasu.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
- możliwość wyjazdu od zaraz na dłuższy okres czasu
- mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień
- pracę u jednego klienta na długi okres czasu
- zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekę polskiego koordynatora

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 733 355 263 lub wizyty w biurze w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 212 :)

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie