Holandia. Pracownik magazynu EDCO. Nawet 12,58 €/h!

OTTO Work Force

Deurne, Holandia , zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Deurne, Holandia

Lokalizacja: Deurne, Holandia

 EDCO to jedna z największych logistycznych firm importowo-eksportowych w Europie. Z asortymentem ponad 20 000 produktów, od zabawek po elektronikę i od akcesoriów sportowych po akcesoria samochodowe, codziennie przygotowuje i wysyła tysiące zamówień.

Jako pracownik logistyki będziesz kompletować zamówienia dla wszystkich znanych sklepów. Przez pierwsze pięć dni odbędziesz szkolenie, aby poznać firmę i swoje obowiązki. Masz też możliwość skorzystania ze szkoleń na wózki wysokiego składowania, wózek kombi i inne.

Dogadasz się po angielsku? To sprawdź szczegóły i aplikuj!

OFERUJEMY

•      Atrakcyjną stawkę w wysokości nawet 12,58 €/h

•      Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-15 i 15-24)

•      Pewną i terminową wypłatę wynagrodzenia (tygodniówki!)

•      Zorganizowany bezpłatny dojazd do/z pracy

•      Dostęp do wyposażonej stołówki z ciepłymi posiłkami

•      Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

•      Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

•      Telefoniczny helpdesk działający 24/7

•      Całkowicie zdalny proces rekrutacji

•      Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy

•      Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat

•      Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards

•      Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów

•      Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na kontrakt bezpośredni u klienta

OBOWIĄZKI

·        Zbieranie produktów przy użyciu EPT

·        Sortowanie paczek

·        Kontrola jakości

·        Przygotowanie zamówień

·        Załadunek/rozładunek kontenerów

·        Transport palet przy użyciu wózka wysokiego składowania

·        Kierowanie wózkiem kombi

WYMAGANIA

·        Dobra znajomość j. angielskiego

·        Możliwość pracy na wysokości 18 metrów

·        Dobra kondycja fizyczna

·        Dostępność na dłuższy okres

Brzmi jak oferta pracy w sam raz dla Ciebie? Aplikuj a wkrótce do Ciebie zadzwonimy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.