Holandia. Praca w magazynie z luksusową odzieżą – Nawet 12,51 €/h

OTTO Work Force

Venray, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Venray

Lokalizacja: Venray/Roermond

 Rozpocznij pracę w magazynie z asortymentem luksusowych produktów modowych, takich jak: biżuteria, odzież, obuwie, torby i akcesoria.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym od 06:00 / 14:30 / 23:00  (praca na nocki i w weekendy zdarza się tylko w wysokim sezonie).

Na początek otrzymasz odzież roboczą i przejdziesz wprowadzające szkolenie, aby poznać procesy i pracę na wszystkich działach, więc oprócz kompletowania zamówień z użyciem skanera i wózka możesz też wykonywać wiele innych zadań. A po 5 tygodniach szkolenia zaczniesz pracę w nowej lokalizacji, dzięki czemu zdobędziesz doświadczenie w dwóch różnych magazynach! Otrzymasz też możliwość rozwoju i odbycia szkoleń na inne stanowiska np. operator wózka widłowego, lider zespołu lub kierownik.

 WARUNKI ZATRUDNIENIA

·        Stawka godzinowa 11.55 EUR/h brutto  +8.33% Dodatek wakacyjny = 12.51 EUR

·        Dodatki za pracę w godzinach wieczornych i na nocną zmianę (15-35%), nadgodziny oraz weekendy (50-100%)

·        Gwarantowane min. 32 h pracy tygodniowo

·        Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

·        Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

·        Pomoc w organizacji transportu do Holandii

·        Zorganizowane zakwaterowanie i transport do/z miejsca pracy (rower zwykły, elektryczny lub samochód w zależności od odległości)

·        Stołówka, w której podczas przerwy możesz kupić obiad, przekąski, napoje

·        Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

·        Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

·        Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center

·        Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards

·        Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów i programów dla naszych pracowników – Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

OBOWIĄZKI

·        Zbieranie zamówień / skanowanie produktów

·        Kontrola jakości zwrotów

·        Sortowanie towaru

·        Pakowanie i etykietowanie zamówień do wysyłki

·        Układanie paczek na paletach

·        Przenoszenie pudeł o różnej wadze

·        Załadunek/rozładunek kontenerów i ciężarówek

WYMAGANIA

·        Dobra znajomość j. angielskiego

·        Gotowość do pracy chodzącej (ok. 10km dziennie)

·        Dostępność na dłuższy okres

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz, by porozmawiać o ofercie z naszym rekruterem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.