Holandia. Praca magazynowa w firmie logistycznej -> 12,64 €/h

OTTO Work Force

Roermond lub Venlo (Holandia), zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Roermond lub Venlo (Holandia)

Szukasz dobrej oferty pracy za granicą? Zacznij pracę w międzynarodowej firmie logistycznej. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na krótki lub dłuższy okres. Zarobisz 12,64 €/h plus dodatki!

Sprawdź tą ofertę i aplikuj już teraz.

Lokalizacja: Roermond lub Venlo (Holandia)

TWOJE ZADANIA

Twoja praca będzie polegać głównie na kompletowaniu i pakowaniu zamówień oraz załadunku paczek.

CO OFERUJEMY

• Konkurencyjną stawkę godzinową w wysokości 12,64 €/h

• Dodatki za pracę w godzinach wieczornych, nocki, weekendy (25-100% extra)

• Dodatek do pracy w mroźni 0,45€/h

• Możliwość pracy w weekendy i w nadgodzinach (dla chętnych)

• Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej

• Stabilne zatrudnienie na 1, 2 lub 3 zmiany 9-godzinne (przeważnie od poniedziałku do piątku)

• Możliwość zdobycia szkolenia na wózki widłowe typu OPT/COMBI/REACH/EPT

• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

• Aplikację myOTTO ze stałym dostępem do planu pracy i pasków wypłat

• Telefoniczną pomoc Operations Service Center 24/7

• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit(at)OTTO czy Happy OTTO Wish!

• Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards

• Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni u klienta

WYMAGANIA

• Może być wymagane prawo jazdy kat. B

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.