Health & Safety Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Opole, opolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta międzynarodowej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Health & Safety ManagerMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Wspieranie Zarządu w tworzeniu i rozwijaniu Kultury Bezpieczeństwa w zakładach w Polsce oraz za granicą
  • Aktywne zarządzanie zmianą, wsparcie rozwoju Zespołu BHP
  • Rozwój systemu zarządzania bezpieczeństwem
  • Zapewnienie utrzymania wysokiego standardu systemu bezpieczeństwa
  • Budowanie długotrwałej współpracy z Zespołem BHP na poziomie Europy oraz dzielenie się doświadczeniami w celu realizacji działań dla dalszej poprawy bezpieczeństwa
  • Zapewnienie zgodności działań z aktualnymi przepisami dotyczącymi BHP oraz doradztwo w zakresie podejmowania odpowiednich działań.
  • Współpraca z odpowiednimi Instytucjami w zakresie BHP
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur BHP oraz Strategii Bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze BHP
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii BHP w środowisku produkcyjnym
  • Znajomość regulacji prawnych z obszaru BHP
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność myślenia strategicznego
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wpływ na kreowanie polityki BHP w całej grupie
  • wynagrodzenie podstawowe + elementy dodatkowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.