Head Of Production Planning

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy Head of Production Planning ze znajomością SAP IBP. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za zbudowanie działu, planowanie i koordynowanie produkcji, zarządzanie zasobami i monitorowanie wydajności.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowe przedsiębiorstwo z ponad 100 letnią historią zatrudniające około 10 tys. pracowników na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Planowanie i koordynowanie produkcji z wykorzystaniem SAP IBP.
  • Stałe monitorowanie organizacji procesów i przepływu dokumentów w celu zapewnienia terminowych dostaw do centrów.
  • Monitorowanie wydajności produkcji i identyfikowanie obszarów do poprawy.
  • Współpraca z działami takimi jak zakupy, logistyka i sprzedaż, aby zapewnić płynność i skuteczność produkcji.
  • Raportowanie o wynikach produkcji i analiza danych produkcyjnych.
  • Wprowadzanie innowacji i doskonalenie procesów produkcyjnych.
  • Udział w projekcie greenfield.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, logistyki lub zarządzania produkcją.
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w zarządzaniu planowaniem produkcji.
  • Znajomość SAP IBP.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Udział w projekcie Greenfield.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Dofinansowanie do lunchu w pracy w SmartLunch.
  • Platforma MyBenefit.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Budżet szkoleniowy branżowy i językowy.
  • Program rekomendacji pracowników.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page