Head of Engineering

Gdansk, pomorskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Gdansk
NR REF.: 1155500

Twoja następna firma
Firma powstała w 2016 roku dostarczając rozwiązania elektroniczne i programowe dla sektora kosmicznego. Misją firmy jest dostarczanie wysokiej jakości produktów przy zachowaniu otwartości na stosowanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii kosmicznych. Elektronika i oprogramowanie dla klientów są projektowane przez najwyższej klasy polskich inżynierów z doświadczeniem w sektorze kosmicznym.

Twoje następne stanowisko
Odpowiedzialność za dział Inżynierii składający się z ponad dwudziestu Inżynierów i Ekspertów. Zarządzasz i rozwijasz swój zespół oraz na podstawie potrzeb określonych przez kierownika programów przydzielasz niezbędne zasoby różnym zespołom projektowym. Wspierasz ekspertów w definiowaniu i wdrażaniu określonych procesów inżynieryjnych oraz promujesz podejście do zarządzania ryzykiem projektowym w zespole inżynierskim. Jesteś nastawiony na ciągłe doskonalenie, zachęcasz do zdobywania doświadczenia oraz dzielenia się nim.. Współpracujesz z Działem Handlowym we wstępnych kontaktach handlowych z klientami, biorąc udział w rozmowach technicznych poprzedzających rozpoczęcie nowych projektów. Ponadto organizujesz swój dział tak, aby Twój zespół mógł uczestniczyć w procesie składania ofert: analiza specyfikacji klienta i definicji technicznej, budżetowanie i weryfikacja globalnej spójności. Jesteś również odpowiedzialny za wdrożenie strategicznej wizji opracowanej przez kierownictwo, konkretne zdefiniowanie planów działania i celów w swoim dziale.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Wymagane doświadczenie w R&D, mile widziane doświadczenie w elektronice, informatyce, oprogramowaniu, Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz jego rozwoju.
  • Wiedza techniczna, która pozwoli zrozumieć specyfikę pracy.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Otwartość na nowinki techniczne, chęć rozwoju oraz zdobywania nowych kompetencji.
  • Komunikatywność oraz nastawienie na pracę zespołową.

Co zyskujesz?
  • Ekscytująca praca w branży kosmicznej oraz innowacyjne projekty
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Hybrydowy model pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis