Hardware Engineer (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem firmy i ulokowaniem nowych stanowisk w obszarze R&D w zakładzie produkcyjnym w Polsce, nasz Klient (międzynarodowa firma tworząca rozwiązania z obszaru automatyki domowej) poszukuje kandydata na stanowisko HARDWARE ENGINEER.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z ugruntowaną pozycją na rynku z okolic Katowic.

W związku z planowanym rozwojem firma poszukuje osoby, która obejmie stanowisko HARDWARE ENGINEER.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie wielowarstwowych obwodów drukowanych;
  • Definiowanie specyficznych wymagań dotyczących layoutów PCB;
  • Zapewnienie rozwiązań zgodnych ze specyfikacjami technicznymi, kosztami projektu, jakością i celami czasowymi projektu;
  • Zapewnienie homologacji nowych komponentów zgodnie z wymaganiami wewnętrznymi;
  • Uczestnistwo w działaniach mających na celu poprawę jakości istniejących podzbiorów sprzętowych (analiza awarii, badania przyczyn źródłowych);

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika);
  • Znajomość języka angielskiego (B2, w tym znajomość języka technicznego);
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze hardware;
  • Doświadczenie w projektowaniu PCB (projektowanie obwodów wielowarstwowych);
  • Mile widziana wiedza dotycząca testów elektronicznych (EMC, testy klimatyczne);
  • Dokładność i skrupulatność;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Udział w rozwoju działu R&D;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Pracę w międzynarodowym zespole.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page