Hardware Engineer / Konstruktor Elektronik R&D

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Doskonała szansa na rozwój w międzynarodowej organizacji, w ramach centrum badawczo - rozwojowego w samym sercu Wrocławia!
  • Wymagania: min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu układów / schematów elektrycznych + znajomość j. angielskiego

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent komponentów elektronicznych z rozbudowanymi strukturami R&D (oraz laboratorium, w tym EMC) ulokowanymi we Wrocławiu.

Opis stanowiska

  • Rozwój istniejących + wdrażanie nowych projektów elektroniki w zastosowaniu przemysłowym
  • Projektowanie układów / schematów elektrycznych
  • Realizacja projektów związanych z wyświetlaczami: LED, LCD, TFT, OLED
  • Realizacja projektów związanych z przyciskami mechanicznymi, dotykowymi, foliami rezystancyjnymi i pojemnościowymi
  • Realizacja projektów z wykorzystaniem modułów łączności bezprzewodowej
  • Przeprowadzanie testów, obliczeń oraz badań pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC
  • Współpraca w grupie projektowej
  • Ocena kosztów produkcji hardware`u

Profil kandydata

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu ukladów/schematów elektrycznych
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC
  • Poziom j. angielskiego: dobry
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (nie częściej niż raz w miesiącu, teren Europy)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w znanej organizacji
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego
  • dopłaty do obiadów
  • szkolenia specjalistyczne i językowe
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy w systemie home office

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page