Opis stanowiska pracy

P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW Spółka Akcyjna jest największym w południowo-zachodniej Polsce dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych i producentem prefabrykatów zbrojeniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do Biura Handlowego w Opolu pracownika na stanowisko:

HANDLOWIEC

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży dystrybucji wyrobów hutniczych,
  • pracowitość i determinacja w osiąganiu wyników,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karty multisport, bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne).
  • szkolenia, rozwój zawodowy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem) poprzez przycisk "Aplikuj".

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Otrzymanych ofert nie odsyłamy.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.

Prezentacja firmy

P W Centrostal Wrocław SA oferuje pełny asortyment wyrobów hutniczych pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie