Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Zarządzanie powierzonym obszarem sprzedaży;
  • Skuteczna realizacja budżetów sprzedażowych;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (klienci hurtowi, sieci handlowe)
  • Wzrost zamówień u obecnych klientów firmy;
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy;
  • Bieżąca analiza sytuacji na rynku owocowo-warzywnym;
  • Raportowanie działań do Kierownika Oddziału

Wymagania:

  • Znajomość branży owocowo-warzywnej będzie dodatkowym atutem;
  • 2-letnie doświadczenie w handlu w branży owocowo-warzywnej lub pokrewnej;
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjno-sprzedażowe;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz efektywna organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Niezbędne narzędzia pracy (tablet, telefon)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do obiadów)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.