Opis stanowiska pracy

PRO-SERWIS działa na rynku od 15 lat.

Zaufały nam setki Klientów, którym na co dzień dostarczamy nasze usługi i opiekę w zakresie rozwiązań druku oraz obiegu dokumentów. Zainteresowanym oferujemy wsparcie w zakresie przeprowadzania optymalizacji kosztów wydruku.

Współpracujemy z najbardziej znanymi dystrybutorami z branży urządzeń drukujących oraz producentami oprogramowania do obiegu dokumentów.

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój i podążanie za aktualnymi trendami rynkowymi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość sprzedaży konkurencyjnej oferty produktów i rozwiązań największych producentów w branży,
  • odpowiednie wdrożenie produktowe oraz wsparcie rozwoju umiejętności sprzedażowych,
  • dostęp do bazy wiedzy, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pracę na terenie Bydgoszczy oraz okolic,
  • pracę w godzinach od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku,
  • udostępniamy komfortowe narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami firmy,
  • doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów z Klientami,
  • planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży.

Oczekujemy od Kandydatów:

  • doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów i w sprzedaży usług,
  • otwartości na potrzeby klienta i umiejętności budowania z nimi relacji,
  • nastawienia na naukę nowych rzeczy i zdobywanie umiejętności,
  • mile widziane zainteresowanie branżą nowych technologii lub IT,
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła obsługa komputera, tworzenia ofert i kalkulacji.

Prezentacja firmy

Firma PRO-SERWIS działa na rynku od 2000 roku na terenie województwa kuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi