Opis stanowiska pracy

HEK Osuszacze Kompresory, poszukuje pracownika do Działu Handlowego, najchętniej z zainteresowaniami technicznymi.

Oferujemy:

  • pracę na cały etat
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Nasze biuro handlowe mieści się w Bielanach Wrocławskich

Osoba pracująca w Dziale Handlowym HEK Osuszacze Kompresory bazuje na rozmowie handlowej z klientem B2B. Proces obsługi kontrahenta opiera się na: rozmowie telefonicznej, kontaktach e-mail, wysyłaniu ofert oraz (w miarę rozwoju zawodowego) na doradztwie Klientowi. Jest to praca stacjonarna.

Mile jest widziane zainteresowanie techniczne.

Nie wymagamy znajomości branży na starcie. Zapewniamy własny system zrównoważonego szkolenia. Szukamy osoby, która chce pracować w niewielkim 10-osobowym biurze ceniącym sobie dobrą i przyjazną atmosferę z nastawieniem na dłużej niż 2-3 lata. Jesteśmy profesjonalnym zespołem w którym szacunek do drugiej osoby stawiamy na pierwszym miejscu.

Wymagania

  • obsługa klienta drogą telefoniczną i mailową
  • wykształcenie techniczne: średnie lub wyższe
  • miłe usposobienie, konsekwencja i cierpliwość
  • umiejętność pracy w stałym zespole
  • prawo jazdy kat. B (na potrzeby dojazdu do biura)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą uzdatniającą sprężone powietrze w zakładach przemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi