Handlowiec z językiem obcym

epiLED

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy obecni w wielu krajach.  Dotychczasowe sukcesy powodują, że chcemy jeszcze bardziej zaangażować się na rynkach zagranicznych.

Poszukujemy osób sprawnie posługujących się językami:

  • niemieckim,
  • francuskim,
  • holenderskim,
  • włoskim,
  • językami krajów skandynawskich,
  • angielskim.

REALIZOWANE ZADANIA:

  • obsługa bieżących klientów oraz pozyskiwanie nowych,
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami,
  • kompleksowa obsługa klienta: przygotowanie wycen, prowadzenie rozmów handlowych, nadzór nad zleceniami klientów,
  • doradztwo techniczne, produktowe,
  • współpraca przy opracowywaniu nowych produktów,
  • monitorowanie sytuacji rynkowej,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach osobistych oraz podczas imprez targowych;

Wymagania

  • doświadczenie w dziale sprzedaży,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • dokładność i skrupulatność,
  • znajomość branży technicznej/elektronicznej/LED będzie dodatkowym atutem;

OFERUJEMY:

  • gwarancja stałego zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oparty na wynikach Twojej pracy,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • własny gabinet,
  • kompleksowy plan wdrożenia na obejmowane stanowisko,
  • pracę w przyjaznym, otwartym i nastawionym na rozwój zespole z zachowaniem work-life balance,
  • po okresie próbnym możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie + zdalnie);

Prezentacja firmy

epiLED dostarcza wysokiej jakości produkty LED, przy czym specjalizuje s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management