Handlowiec - wyposażenie łazienek

Sanitbuy.pl

30-382 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sanitbuy.pl łazienki w Internecie - jeden z największych sklepów internetowych w branży wyposażenia łazienek w Polsce. Działamy internetowo oraz stacjonarnie przez biuro handlowe w Krakowie.

Poszukujemy osoby, która przede wszystkim lubi i wie jak być dobrym handlowcem.

Szukamy osoby: otwartej, umiejącej nawiązywać kontakty z klientami, dobrze organizującej sobie pracę i z przynajmniej przeciętną umiejętnością obsługi komputera.

Handlowiec odpowiedzialny jest za:

- przygotowywanie ofert produktowych,
- kontakt bezpośredni oraz telefoniczny i mailowy z klientami,
- sprzedaż produktów.

Oferujemy:

- Pracę stacjonarną w biurze handlowym w Krakowie, w młodym, sprawnie działającym zespole,
- Samodzielne stanowisko pracy z możliwością wykazania się,
- Wysokie wynagrodzenie, będące wynikiem własnych umiejętności,
- Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy branżowej oraz nowych umiejętności handlowca.

Praca może być przyjemnością - czy Twoja obecna taką jest ? :)

Miejsce pracy: ul. Kobierzyńska 186G w Krakowie.
Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy

Wymagania

- umiejętności poruszania się w internecie, praca na mailu
- orientacja w zagadnieniach wystawiania faktur sprzedaży

Prezentacja firmy

Sanitbuy.pl - zajmujemy się sprzedażą produktów wyposażenia łazie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie