Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne sprzętu Pożarniczego i Ochronnego „SUPON” Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, poszukuje osoby na stanowisko:

HANDLOWIEC

Zakres obowiązków:
-aktywna współpraca z Działem Handlowym w zakresie stacjonarnej sprzedaży towarów BHP, chemii gospodarczej i PPOŻ
-budowanie trwałych relacji z kontrahentami,
-aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
-współpraca przy akcjach marketingowych,
-prowadzenie prezentacji u klientów

Oferujemy:
-wynagrodzenie (podstawa+premia)
-umowę o pracę
-niezbędne uposażenie( telefon, samochód)
-branżowe szkolenia
-pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania

Oczekiwania:
-rozwinięte kompetencje sprzedażowe
-silna motywacja i zaangażowanie do pracy
-prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Historia Supon sięga lat 50-tych, kiedy to firma działała na rynku jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie