Handlowiec - Strateg Handlowy

Turbo Serwis

50-515 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel Handlowy - Strateg Handlowy

  • Praca dla Mężczyzny w wieku powyżej 30 lat
  • Opracowywanie planów pozyskiwania kontrahentów hurtowych i detalicznych
  • Kontakt mailowy, telefoniczny i bezpośredni z potencjalnymi i aktualnymi      klientami
  • Współpraca z doświadczonym zespołem marketingowym
  • Badanie, analizowanie jakości usług firmy i poprawianie ich
  • Wdrażanie opracowanych wcześniej strategii sprzedaży

Proponujemy z naszej strony:

  • Pełne wsparcie i przeszkolenie z branży
  • Szkolenia sprzedażowe i marketingowe
  • Możliwości rozwoju na wyższe stanowiska
  • Bezpieczeństwo i opiekę
  • Pewność i stabilność stanowiska
  • Bardzo przyjacielskie relacje w firmie z zespołem ( Młody, energiczny zespół )
  • Możliwości brania udziału w innych projektach firmy
  • Bardzo atrakcyjne warunki współpracy i wynagrodzeń
  • Rozwój osobisty
  • Interesujące projekty i pomysły strategiczne

Wymagania

Wymagamy

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Uczciwości
  • Nastawienia na wieloletnią współpracę z naszą firmą
  • Chęci rozwoju
  • Umiejętności odpowiedniej komunikacji z potencjalnymi i aktualnymi klientami
  • Doświadczenia na stanowisku Handlowca lub w innej Sprzedaży
  • Otwartości na sugestie i informacje zwrotne
  • Prawo Jazdy kat B
  • Umiejętności posługiwania się programami komputerowymi niezbędnymi do prowadzenia swojej pracy
  • Odpowiedniego wizerunku, spójnego z wykonywaną funkcją
  • Mile widziana Znajomość Języka obcego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

Firma działająca od 2003r. Turbo Serwis z siedzibą we Wrocławiu przy u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 500PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive