Opis stanowiska pracy

  • aktywne poszukiwanie klientów
  • nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji handlowych z partnerami zagranicznymi
  • realizacja zadań sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • przygotowywanie ofert, przyjmowanie zamówień i kontrola nad ich realizacją
  • analiza potrzeb Klientów, kontrola płatności, sporządzanie okresowych statystyk i raportów
  • analiza rynku oraz działań konkurencji
  • uczestnictwo w targach oraz wystawach międzynarodowych
  • uczestnictwo w spotkaniach z Klientami

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • predyspozycje do pracy w sprzedaży
  • praktyczna umiejętność kształtowania dobrych i trwałych relacji handlowych i personalnych
  • silna wewnętrzna, motywacja oraz pasja w działaniu
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat.B)
  • znajomość branży opakowań foliowych w szczególności folii stretch będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość współpracy z młodym i dynamicznym zespołem
  • szansę rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

Prezentacja firmy

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o. o. to czołowy producent folii... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta